Start FAQ Twoje konto Strefa SMS Strefa nagród
bilecik.info

Kalendarz/Calendar

« STYCZEŃ 2019 »
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Szukaj/Search

Wpisz szukaną frazę:

 

Nowości/News

Newsletter

podaj e-mail:

 
   Zapisz
   Wypisz

Miejsca/Place


Grupa/Group

Płatności/Payments

PLATNOSCI

Kursy Walut


Kursy Walut NBP z dnia:
2010-12-31


Dolar 1USD = 2.9641 PLN
Euro 1EUR = 3.9603 PLN

Producent


Serwis Bilecik.Info jest całkowicie polskim produktem, wykonanym i nadzorowanym przez polską firmę informatyczną ROTOS FUH działającą od 1994 roku
w Polsce.

Adres do korespondencji:
ROTOS FUH
02-477 Warszawa,
ul. Fasolowa 36
Skrytka Pocztowa nr 6
Dopisek: "Bilecik.Info"

Telefony i email:
tel.: (+48.22)-201-35-35
fax: (+48.22)-201-35-45

rezerwacja(at)bilecik.info

Promocja PREPAIDDoładowanie kart
telefonicznych bez stresu.
Karty:Heyah,Orange,
POP,Simplus,
Tak/Tak,Sami Swoi.

DODATKOWE MINUTY
TERAZ !!!


Pytania polski / FAQ english
  Jak kupować
( How to buy)

Rodzaje płatności
( Method of payment)

Ceny/Koszty wysyłki
( Price/Costs of shipping)

Dostawa/Odbiór
( Delivery)

Poufność transakcji
( Confidentiality of transaction)

Zwroty biletów
(Tickets returns)
Odwołanie Imprezy
( Cancellation of Events)

Organizatorzy
( Organizers)

Umowa sprzedaży
( Sale Contract)

Ceny i prowizje
( Prices and commissions)

Płatności przelewem
( payment by wire transfer)

Odpowiedzialność
( Liability)


Jak kupować ( How to buy)
1. Wybierz imprezę, wybierz bilety miejscówki lub wejsciówki. Wybór następuje przez zaznaczenie myszką, lub wpisanie ilości miejsc przy wejściówkach.

2. Wpisz dane kontaktowe jak Imię i Nazwisko , hasło indywidualne tylko do tego zakupu, telefon i email do przesłania potwierdzenia zakupu, Dla wybranych imprez jest możliwosc zaznaczenia opcji wysyłki biletów, co należy również zaznaczyc i podac adres na który bedą wysłane bilety. Zalecamy zarejestrowanie się w naszym systemie bilecik.info co ułatwia proces zakupu.

3. Po sprawdzeniu danych i rodzaju wybranych biletów na nastepnym formularzu, dokonaj przejscia na strony autoryzacji płatnosci kartami kredytowymi i przelew on-line przez wybranie przycisku " Płacę".
Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej lub konta elektronicznego, można dokonac platności przelewem bankowym klasycznym.
Po wybraniu płatnosci kartą lub przelew on-line, zostaniesz przekierowany do systemu autoryzacji płatnosci . Po dokonaniu płatnosci , wybierz przycisk "POWRÓT" na formularzu autoryzacyjnym, lub poczekaj 15 sekund na automatyczny powrót do serwisu www.bilecik.info
UWAGA:
Po dokonaniu płatności, powrót do serwisu jest obowiazkowy, aby zakup był zarejestrowany jako opłacony i serwis otrzymał o tym informację z systemu autoryzacji VISA. Prosze w czasie zakupu nie realizowac nigdy opcji WSTECZ w przeglądarce, poniewaz system od razu przyjmie to jako błąd podczas zakupu.

4. Po powrocie do serwisu po dokonaniu płatnosci, należy wydrukować bilet wirtualny lub spisać wszystkie ważne dane biletu wirtualnego w celu odbioru biletu oryginalnego w kasie Organizatora. Zalecamy wydruk biletu internetowego, co uniemożliwia pomyłkę a w efekcie 100% odbiór biletu oryginalnego w kasie organizatora. Na wybrane Imprezy mozliwe jest wejście na salę/obiekt od razu na podstawie wydruku biletu wirtualnego, co opisane będzie w "Uwagi do Imprezy"
UWAGA:
Na wydrukowanym bilecie internetowym nie jest widoczne hasło podane do zakupu. Hasło należy wpisać ręcznie już przed odbiorem biletów w kasie Organizatora. To zabezpieczenie umożliwia bezpieczny zakup biletów i jego wydrukowanie w kawiarence internetowej, ponieważ hasło jest widoczne tylko w potwierdzeniu zakupu przesłanym na emaila kupujacego a nie na wydruku internetowym.

5. Na podany wcześniej adres email serwis wyśle automatycznie potwierdzenie zakupu po prawidłowo sklasyfikowanej transakcji zakupu. Na podstawie danych zawartych w przesłanym emailu , możliwy jest wydruk biletu internetowego na innym komputerze. Chcesz zrobic komuś prezent? Nie ma problemu :) Przeslij linka generujacego bilet internetowy emailem lub kompletny wydruk faxem a hasło przekaż telefonicznie lub przez SMS :)

6. Jeżeli nie posiadasz przy komputerze drukarki to zapisz ważne dane z wydruku internetowego:

-ID Identyfikator transakcji (liczba z lewej strony bilecika z ekranu)
-Imię i Nazwisko na jakie była transakcja zakupu.
-Hasło systemowe (Ważne wszystkie znaki duże i małe !!!)
-Hasło do zakupu tego własnie bilecika (bez hasła własnego bilet jest NIEWAŻNY !!! )

Z wydrukiem biletu internetowego lub spisanymi danymi , należy udać się do kasy Organizatora w celu odbioru oryginalnego biletu, lub wejścia bezpośrednio na obiekt na podstawie wydruku internetowego, jezeli dopuszcza to organizator, co opisane bedzie w "Uwagi do imprezy" .
Masz wątpliwości co do zakupu i metody? Napisz rezerwacja@bilecik.infoRodzaje płatności ( Method of payment)
Serwis Bilecik.info akceptuje metodę płatności kartą kredytową i przelewem bankowym. Bilety opłacane przelewem bankowym będą wysyłane po wpłynięciu całej należności na nasze konto bankowe. Proszę liczyć się z mozliwością kilkudniowego opóźnienia w dostawie biletów. Jeżeli bilety są odbierane na terenie Organizatora, to po dokonaniu płatnosci system bilecik.info na podany wcześniej adres email wysyła potwierdzenie zakupu umozliwiające wydruk biletu wirtualnego.Ceny/Koszty wysyłki ( Price/Costs of schipping)
Ceny biletów zawierają prowizje przedsprzedaży, opłatę za przesyłkę, odbiór i VAT. Dodatkowe opłaty będą dodane w zależności od wybranej opcji dostawy biletów. Za zamówienia krajowe pobieramy opłatę za przesyłkę priorytetową , lub za kuriera w zalezności od wyboru kupującego.Za przesyłki za granice w/g taryfy Pocztex Polska.Dostawa/Odbiór ( Delivery)
Bilety są dostarczone listem poleconym priorytetem zwykle do 1-2 dni roboczych od momentu wysłania.
Jeśli bilety są opłacane przelewem bankowym to zostaną wysłane po wpłynięciu pełnej należności na Nasze konto.
Jeżeli Organizator umożliwia od strony technicznej odbiór biletów na terenie Organizatora, to jest to opisane w szczegółach do danego wydarzenia.Poufność transakcji ( Confidentiality of transaction)
Wszystkie dane osobowe jak adres lub informacje dotyczące karty kredytowej są zabezpieczone szyfrem SSL 128-bit i używane tylko do dokonania operacji płatności. Serwis po opłaconej transakcji otrzymuje tylko status dokonanej płatności bez danych karty, zgodnie ze standardami VISA International.Zwroty biletów ( Tickets returns)
Generalnie serwis nie przyjmuje zwrotów biletów, chyba że nastąpiło odwołanie imprezy a wtedy zwroty są określone w/g zasad Organizatora.

Jeżeli zakup dokonany w serwisie umożliwia odbiór w kasie Organizatora biletów na podstawie biletów virtualnych, to zwrot zakupionego biletu następuje po potrąceniu kosztów operacyjnych zwrotu w zaleznosci od czasu jaki pozostał do wydarzenia Organizatora. Państwa zwrot zostanie przyjęty, o ile organizator przyjmuje zwroty oraz do spektaklu / kocertu pozostało nie mniej niż 7 dni kalendarzowych (chyba, że organizator zatrzegł inaczej). Jeżeli do wydarzenia pozostaje wiecej niż 7 dni, to kwota potrącenia wynosi 25-30 zł od całosci transakcji.
Jezeli do wydarzenia pozostaje mniej niż 7 dni, kwota potrącenia ustalana jest indywidualnie od całosci transakcji, o ile zwrot biletów będzie w ogóle możliwy.
Jeżeli bilety zostały wczesniej wysłane do kupującego, to zwrot nastepuje po potrąceniu kosztów przedsprzedaży, kosztów wysyłki, kosztów przelewów zwrotnych,opłat manipulacyjnych serwisu. Do realizacji zwrotu konieczny jest zwrot wysłanych wcześniej biletów, jeżeli bilet był w opcji z wysyłką.

Zwrot pieniędzy za bilety zostanie przekazany na rachunek karty kredytowej, której użyli Państwo do zakupu biletów lub, jeśli za bilety płacono przelewem, na numer konta bankowego, z którego wysłali Państwo przelew.

Opłata manipulacyjna za przyjęcie i rozliczenie anulowania rezerwacji wynosi 25 zł dla płatności kartą kredytową, oraz 30 zł w przypadku płatności za bilety przelewem elektronicznym i klasycznym.Odwołanie Imprezy ( Cancellation of Events)
Można dokonać zwrotu biletów w przypadku odwołania imprezy lub zmiany daty lub miejsca odbycia imprezy o ile Organizator nie przewiduje innego rozwiazania.
W takim przypadku prosimy natychmiast zwrócić oryginalne bilety do Bilecik.info,
lecz nie później niż 14 dni od daty oficjalnego odwołania imprezy. Natychmiast dokonamy zwrotu płatności, pomniejszonej o prowizję przedsprzedaży, koszty wysyłki, koszty przelewów zwrotnych..
Zwracamy tylko za bilety zamówione przez Internet na naszej stronie.
Nie zwracamy pieniędzy za bilety zagubione a takze zakupione w innych punktach sprzedaży.Organizatorzy ( Organizers)
Jeśli nie jest wyraźnie oznaczone, Bilecik.info jest jedynie pośrednikiem w sprzedaży biletów lub innych usług oferowanych przez organizatorów lub inne trzecie strony. Bilety i inne usługi są oferowane i sprzedawane w imieniu i na zlecenie tych organizatorów lub innych trzecich stron. Wyłączną odpowiedzialnością organizatora lub trzeciej strony jest zapewnienie właściwej imprezę lub usługi która jest oferowana i/lub sprzedawana przez Bilecik.info . Poprzez nabycie biletu na imprezę lub usługę zawierana jest umowa bezpośrednio pomiędzy nabywcą a organizatorem i/lub trzecią stroną. W przypadku niekompletnego wykonania umowy zawartej przy pomocy Bilecik.info (np. organizator wstawi do sprzedaży błędne miejscówki),
Bilecik.info udostępni na życzenie pełne dane adresowe organizatora o ile nie będą podane.Umowa sprzedaży ( Sale Contract)
Po stronie nabywcy oferta zawarcia umowy sprzedaży jest dopełniona poprzez wypełnienie formularza adresowego i podanie wszystkich niezbędnych danych umożliwiających dokonanie procesu zapłaty,
a w przypadku opłaty przelewem poprzez bankowe potwierdzenie wpływu kwoty należności
w określonym dniu. Bilecik.info potwierdza dokonanie płatności transakcji poprzez wysłanie
wiadomości drogą email wraz ze szczególami do wygenerowania biletu virtualnego.Ceny i prowizje ( Prices and commissions)
Ceny biletów oferowanych przez Bilecik.info w Internecie zawierają prowizje przedsprzedaży, opłaty dodatkowe i podatek VAT. Dodatkowo do każdego zamówienia zostanie doliczona opłata za wysyłkę w podanej wysokości. Kupujący może wybrać pomiędzy różnymi formami wysyłki, które zostaną podane przy cenach w formularzach zamówienia. Bilecik.info rezerwuje sobie prawo do anulowania umowy sprzedaży w przypadku gdy ceny biletów będą wystawione przez Organizatora z oczywistymi błędami merytorycznymi.Płatności przelewem ( payment by wire transfer)
Jeżeli kupujący nie dysponuje kartą kredytową akceptowaną podczas autoryzacji przez system Ecard, to zakupu można dokonać płacąc przelewem na Nasze konto.
Procedura nie jest automatyczna w związku z tym prosze przesłać emailem nastepujące dane:

- Data imprezy:
- Nazwa Organizatora:
- Rząd / miejsce(a):
- Imię i Nazwisko:
- Telefon kontaktowy:
- Adres email na który przesyłamy potwierdzenie zakupu:
- hasło do zakupu tych konkretnych bilecików:
- Typ Banku*:
- Adres wysyłki biletów (jeśli zakup biletów z wysyłką)

E - Konto elektroniczne Inteligo,Mbank,Multibank,Inne.
K - Klasyczny Oddzial Banku i wplata w Oddziale Banku.
P - Przekaz Pocztowy.
(*Proszę wstawic literę z legendy. Pozwala to nam ocenić czas realizacji przelewu.)

-Po otrzymaniu danych blokujemy w/w bileciki dla kupującego do momentu realizacji przelewu na konto *
a także wysyłamy szczegóły płatności do danego zakupu.

Po otrzymaniu przelewu:

-Wysyłamy do kupującego link pozwalający wydrukować z internetu bilecik wirtualny, zawierający wszystkie dane niezbędne do otrzymania biletu oryginalnego w kasie teatru/Organizatora lub wysyłamy bilety na podany adres przy zakupie z opcją wysyłki.

Po wydrukowaniu bilecika wirtualnego ze strony www, należy odebrać w kasie Teatru/Organizatora
bilet oryginalny ,jednak nie wcześniej niż w dniu spektaklu.
W opisie do danego przedstawienia zawarte są szczegóły odbioru biletów i jakie obowiązują
u danego organizatora zasady sprzedaży biletów przez internet.

Proszę pamiętać o wpisaniu na wydrukowany bilet wirtualny hasła podanego do danego zakupu !!!
Bilet wirtualny bez hasła jest BEZWZGLĘDNIE nieważny !!!

UWAGA: * Procedura płatności przez przelew, możliwa jest do realizacji,
jezeli do spektaklu pozostało nie mniej niż 3-7 dni !!! w zaleznosci od posiadanego przez Państwa konta bankowego. Z kont Elektronicznych Inteligo, Multibank, Mbank mozemy realizowac płatności w trybie prawie natychmiastowym.

Dane do zakupu na przelew należy przesłać na adres email: rezerwacja@bilecik.info . W temacie listu podać "PRZELEW ZA BILECIKI"
Po odebraniu biletów w kasie, pozostaje tylko obejrzeć imprezę i dobrze się bawić,
czego Państwu serdecznie życzymy i zapraszamy do naszego serwisu po nastepne bilety.Odpowiedzialność ( Liability)
Serwis Bilecik.info nie może zagwarantować, że informacje, które organizatorzy publikują na stronach serwisu lub swoich stronach internetowych, dotyczące imprez są kompletne, poprawne i aktualne. Bilecik.info nie może zagwarantować, że strony internetowe są wolne od błędów, niezawodne lub że użytkowanie ich lub ich części, zawartości, skrótów wywoła określony skutek. Strony internetowe Bilecik.info są oferowane w stanie w jakim są dostępne w trakcie dokonywania zamówienia. Jeśli Bilecik.info zdobędzie informacje o odwołaniu lub przeniesieniu imprezy w czasie, poinformuje o tym nabywców takich biletów, jeśli nabywcy podadzą poprawny adres E-mail lub telefon komórkowy podczas dokonywania zamówienia. Reklamacje w sprawie wypełnienia umownych obowiązków wobec nabywców biletów na imprezy dotyczą tylko organizatorów tych imprez.
Odpowiedzialność za treści umieszczone na oryginalnym bilecie ponosi tylko i wyłącznie organizator danej imprezy. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia zgodności odebranych biletów z faktycznym zamówieniem (nazwa imprezy, data, godzina, cena, ilość). Dodatkowe uwagi i reklamacje mogą być zgłoszone w ciągu 3 dni od daty odbioru listem e-mail, faksem, lub pocztą.


Mapa serwisu: sitemap.html

Płatności/Payments

Akceptujemy karty i e-przelewy:

  • Visa/MasterCard
  • Płace z Inteligo
  • mTransfer
  • Multitransfer
  • Inne elektr. formy
  • Przelew klasyczny

Hity/Top listCopyright by ROTOS
Wykonanie engine serwisu, grafiki : ROTOS , Warszawa 2005-2006
Kopiowanie całości lub części serwisu bez zgody zabroniowe.

Dbamy o czysty kod    Dbamy o czysty kod    FireFox RULEZZZ